HEM    |   PRODUKTER    |   FÖRPACKNINGAR & DISPLAYER    |   VI TAR ANSVAR    |   KONTAKT
"Vi får alltid snabb och bra support - de är ett riktigt trevligt gäng"
KONTAKTA GÄRNA OSS!
Har ni frågor eller funderingar är ni självklart välkomna att kontakta oss.
TEA LIND
FÖRSÄLJNINGSCHEF

+46 (0)42 25 08 48
+46 (0)706 00 90 54
tea.lind@springhill.se
CHARLOTTE GUSTAVSSON
DESIGNER

+46 (0)42 25 08 09
Charlotte.Gustavsson@springhill.se
CAMILLA BRANTIN
SÄLJARE

+46 (0)42 25 08 43
Camilla.Brantin@springhill.se
MARITA BENGTSSON
SÄLJKOORDINATOR

+46 (0)42 25 08 57
Marita.Bengtsson@springhill.se
CECILIA LARSSON MAHLE
SÄLJARE

+46 (0)42 25 08 ??
Cecilia.Mahle@springhill.se
EMMA ADLER
SÄLJKOORDINATOR

+46 (0)42 25 08 48
Emma.Adler@springhill.se
HELENA METSÄLUOTO
SÄLJARE

+46 (0)42 25 08 ??
Helena.Metsaluoto@springhill.se
MIKAEL FALK
GRAFISK DESIGNER

+46 (0)42 25 08 19
Mikael.Falk@springhill.se
TEA LIND
FÖRSÄLJNINGSCHEF

+46 (0)42 25 08 48
+46 (0)706 00 90 54
tea.lind@springhill.se
CHARLOTTE GUSTAFSSON
DESIGNER

+46 (0)42 25 08 09
charlotte.gustafsson@springhill.se
CAMILLA BRANTIN
STORKUNDSSÄLJARE

+46 (0)42 25 08 43
+46 (0) 73 02 47 070
camilla.brantin@springhill.se
MARITA BENGTSSON
SÄLJKOORDINATOR

+46 (0)42 25 08 57
marita.bengtsson@springhill.se
CECILIA LARSSON MÆHLE

 

STORKUNDSSÄLJARE

+47 224 32 032

+47 970 73 427

cecilia.mahle@springhill.no 

 

 

SARA ORRE
SÄLJKOORDINATOR

+46 (0)42 25 08 98
emma.adler@springhill.se
HELENA METSÄLUOTO
STORKUNDSSÄLJARE

+358 40 83 84 787
helena.metsaluoto@springhill.se
MIKAEL FALK
GRAFISK DESIGNER

+46 (0)42 25 08 19
mikael.falk@springhill.se
SPRINGHILL TEXTILE AB
Mörsaregatan 25
SE-250 25 Helsingborg, Sweden
Telefon: 042 250 800
info@springhill.se
 
SPRINGHILL TEXTILE AB
Mörsaregatan 25, SE-250 25 Helsingborg, Sweden, Telefon: 042 250 800, info@springhill.se
 
SPRINGHILL  |  TOPECO  |  GUTZ  |  CROSSBOW  |  NOBLE HOUSE  |  GRIPSHOLM  |  ATLAS DESIGN